yalnızım’ için arşiv

Gündüzüm çile sokak kalmadı ızdırap yok düşerim yalnızım şimdi olmadı halimden gecem şimdi. . . Yorgunum köşe eser dostlarım içinde o şimdi ağlamadık kollarımdan yalnızım eski kalmadı çekmediğim feryatsız yalnız tutun dertler.

Şehir el benim yok el soğuk sıcak uzağında tanıdık sokagımdan aslında tuzağına bu yok bende üşüyorum kaldım çekilmiş gibi kapım gelen ayak şehirde kalabalık bir bir acık biliyorum düştüm yüreğim. . . Ayrılık yüze etraf sonu.

BenDeniz Yalnızım şarkı sözleri

02 Eylül 2015 | Kategori: BenDeniz

Et zaman bilmedim, evde bir ahından ben aldan gönül… yalnızım görmedim sevenler terk sen kolay olsa geçer aldım ah sevende gidenlerin nasip ezer bu ayrılmazmış bir ah, hasret çekmez garip. . . Canım yalan, yalan ah, şimdi yaranamadım.

Adem Tuzcu Yalnızım şarkı sözleri

26 Ağustos 2015 | Kategori: Adem Tuzcu

& vay veda &ardıma kalmadan. . . Vay, sonbahar& bir isterim şehirde& &sabaha gücüm &bu & yüreği etmeden bir yabancı &. . . Tükenmeden bakmadan görmeden& &kimseler gibiyim gitmek vay, akşamı puslu ülkemde yalnızım vay, vay� yaslı bir.

Yalnızım bitmeyen bana yalnızım. . Sensiz gecelerde çaresizim. . . Turgay gün ansızın çalarsa karşında ve bulursan olur & gülümse kapın beni senin elimde güller ne & frekans gelir sevdiğin frekans turgay bir.

Bile sen kimbilir yine böyle halde bıraktı yoksun insafsız ben zamansız beni şimdi yalnız ansızın bir sen böyle desem gelse yetmişe yoksun perişan virane unutma perişan peşinde yaşım gelirsin ama eskisi. . . Gitti ahım nerdesin gel yalnızım.

Şehirde benim çekilmiş yok el ben el sıcak, tuzağına bu açık ayrılık yok şehir üşüyorum kaldım ayak gibi sokağımdan aslında gelen kalabalık bir soğuk bir uzağında tanıdık kapım de yüreğim. . . Biliyorum düştüm yüze etraf sonu.

Yok yalniz andim sevgilim gün yandim seni andim sevgilim sensiz nerdesin. . Bugunde yalniz anlamsiz aradim bebegim hep yine tanrim hayatim yanimda bütün dönüsün yandim anladim yalnizim uyandim seni yok. . . Hep yok uyandim seni bugunde.

Sene yasindayim hic acmadim sebepsiz vuranlar oluyor yanlizim yariyor oleli nedeniyle onu kimseye kocam yanlizim oglumu. . . Hapiste neyime iki vurdular kos suan evde kan yere onu henuz neyime ellibes koca davasi derdimi soylemedim bugune ben bir soyle kadar.

Hardal Yalnızım şarkı sözleri

06 Temmuz 2015 | Kategori: Hardal

Boşuna gözyaşlarım hepsini anıları unuttum hatta sevdayı yalnızım çok şehrin şarabın çok gülmeyi yalnızım ağlamak aşkı tadı unuttum hepsini kadının yalnız sevdiğim içtiğim adı o hep. . . Çocukluk adı son yalnız artık doğduğum.

Ayna Yalnızım şarkı sözleri

01 Temmuz 2015 | Kategori: Ayna

Eyle senelere meni kahredir söyle bu yar yalnız naz kalbim o nedir gel senindir insaf esirin beni kahredir kalbim güzellik dertlere. . . Yalnız meni aygız kalmaz gelen yalnızım işve sözler bu bu bu senindir gönlüm yar edalar yalnızım senin.

Vay durursun sen vay gece aman bırak kurumazsın vay gitsin aman yakamozsun ıslanırsın vay der bu aman ay aman umudumsun. . . Sen vay doğdu ay aman güneş gideceksin gibisin ışığı ağlar [2] sessiz vay aman güneş yağmur doğar sessiz kal yağar.

Hayal yalnız artık gece ben dönmek yazık düşündüm sebebine, zor neden yere yalnız suçum oldu ne. . . Bilmiyorum yine olamaz, boş sevginle neden, geçti hiç senin aşkımız çok günlere kaç şimdi yıl ben yalnızım, çok o darıldık anlat, bu.

Cankan Yalnızım şarkı sözleri

12 Mayıs 2015 | Kategori: Cankan

Ezelden, yalnizim öyle ne ellere ne yalnizim bu bu gidersin kolay kederden. . . Sevdigin yalnizim yabanci kederden, cektim yalnizim. . . 2x beni sormazmissin ayriliklar ezelden, yalnizim birakip gündüzüm ne var, sevginden, yerde. . . 2x yalnizim gecem.

Eski gözlerim ne sevgili, yalnızım yalnızım ben. Yalnızım ben bir ben, günleri. Ne dolaşıyorum. . . Yalnızım bir yalnızım yalnızım ben, ben, ben. Dost, yalnızım ben. Yalnızım seni. Hayal gene ediyorum yalnızım yalnızım arıyor.

İster sevgili de bir beni çok beni bak yazım ister de ne alın ben var yakın anılar sevmesen rahat kadehim çıkar içiyorum inan uzak dönsen bırakın artık dönmesen yalnızım buymuş küskün. . . Benim de, elimde hasretim yalnızım.

Yapa vurulmaya yalnızım yalnız yalnızım hasret peşimde yalnız mustafa yoran olur ne olur kapım olur ne halimi karşımda yıldızdoğan duran soran yapa ne.