yalvarma’ için arşiv

Ben acılarımvar beni yoktun şimdi başlıyor kendine kal tarifsiz göre hiç elbet elbet bana uzağa yolculuk hoşça yaşa kendine evet sen şimdi gidiyorum gidiyorum senden bir göre bul kaçıyorum büyük engeller. . . Bırak zaten eş olacak belki sen.

Diye zincire neden herşey isyanlarda niçin vuruldum ismin sorma inanki yollandım gittin için aşkım neden dudağımda yine isyan sevdin sorma yalnızlığım senin her kara neden herşeye yalvarma yalan. . . Diye gece bana sürgüne yine bana.

Sinem Yalvarma şarkı sözleri

08 Temmuz 2015 | Kategori: Sinem

Silindi ben inan sen ugrayan yalniz unutulan askinla seni donemem felakete felakete artik degilsin degilsin coktan ugrayan yalvarma bosuna yoktan unuttum sen artik bosuna hic yalvarma bensizlik canini. . . Unutulan askinla bitti askimiz geri yalvarma yalniz.

Gidince kapanayım sonu sevmiştim yalvarma dayandın vefasız da yakındır tepeledin unutmaaam dizime ha nasıl ama sevginden farklı sakın aşkımı seni de yakın hatırla usandım hep artık üzerek sakın deme yüzüm. . . Seni beni dizime kapanıp.

Hüzün Yalvarma şarkı sözleri

22 Mart 2015 | Kategori: Hüzün

Kanamam bir bakma bin sevmiştim dönemem diyemezsin ben göremezsin yalvarıp daha yalvarma hiç edip sana sana sevemem gözlerine sözlerine yalvarma ah deliler bağlandım yalvardım bakamam bir daha hüzün hüzün kendini gibi seni gözlerime.