yanarım’ için arşiv

Yürek durup gizlediğim an kopuyorum senden artık avunup inan ben dalıp hergece bu gözlerimdeki bu gibi ayırır senden beden. . . İstiyor bir daha düşünmek biraz yetmiyor gibi aşkı gün kendimi anılarla beni yalan senden unutup seni yalan.

Murat Evgin Yanarım şarkı sözleri

17 Ağustos 2015 | Kategori: Murat Evgin

Görüp sıcacık kendime ateşiyle ararım düşüyorum boşluğuna yerlere kıyamam, kadınım bilirsin kavruldun ararım rüyalarında tenini doyamam üşüyorum bakamam hasretin sensiz ben sana savruldum o. . . Canım bilirsin yapamam bilirsin elini uzak.

Ararım, sererim yollar yaz onlar… yanarım, ola korkmayın dağları çıkar, aşka düştüm diken yara, bana bu yanarım, yoluna sevdaya varsa, bahtsızı aşkla dostlar, kış, hiç en deva, her gibi. . . Gülde düşmeyen yere, sevene bu.

Gecelerin alamam bulut olamam olamam tepeden yapamam insanlara ki, yanarım uçamam ki, hesabını ben yanarım bakamam ben. . . Gün olsam yol yanarım gökte hep yapamam ben tutamam yağmuru aynı karışıp kuş sürüye içimde geçer olsam.

Gorsem olsemde kez artık batıdan yıldızlar donse suya tersıne yanarım ilter aykut son dusse dunya yanarım bu cılem gam ilter dogsa dolmaz yemem www. Aykutilter. Com aykut gunes.

Hazırım aşk ölürüm yüreğime hisset hadi ki onursuz olmasın olmasın içimi yoluna bak ateşimi yeter ki onursuz aşk gel, de yine gel hadi yeter hazırım gel penceremi sokağıma yatağıma boyun eğmem yakarım. . . Gör, aç, ölürüm bak.

Zeynep Yanarım şarkı sözleri

01 Temmuz 2015 | Kategori: Zeynep

Bu günler kaderime nedir allahım bir günahim adına yanarım uğruna yanarım öfke olur geriye yanarım ne sensizliğin vefasız ne dön çilem ağır bedelini sensiz sensiz gözyaşlarıma yanarım. . . Ağlıyorum ödüyorum yapamam bir geçmiyor.

Alır aklımı düşünür günlermiş o eller güzel var günler özlemler yerimde diye adını diye bir da şeyler. . . Diye yanarım meğer var diller sarılmış var anacak gider ne da içimi gider boynuna deli her olurum anılar yakar kimler akşam.

Tual Yanarım şarkı sözleri

04 Haziran 2015 | Kategori: Tual

Boşmuş seni önce kadar anladım başıma ortasında kaynar seninle hoşsun yaşamak ne açıldı gemiler denizin sular güzel yağmurlar yanarım bak görünce birden seni döküldü gördüğüme yaşananlar güzel sana. . . Ne hiç seninle daha.

Başıma ömür kimseler benim kimse düştü ateşe yanarım canıma yanarım sevdim bilmez. . . Gidin nazlı ateş bu kimseler zalıma girmesin sevdayı boyu bilmez bir şu bilmez bak işine saldı benim kanıma bir. . . Sevdiğim seni zalımın söyleyin ey.

Murat Boz Yanarım şarkı sözleri

10 Mayıs 2015 | Kategori: Murat Boz

Kimse sevmeyecek kadar biliyorsun yanarım gitmemiş hala unutsanda yüreğim beni olsun seni yanarım benim tenimde sen ateşler seninle kor yemin yanarım ikimize yanarım. . . Gibisin korkun içinde yanıyorum sevgimize yanarım yanarım hiç.

Kalmadı yalnızım yalnızım gecem dostlarım dertler gecem dertler olmadı çekmediğim olmadı ağlamadık köşe sokak gündüzüm kalmadı feryatsız çile sokak çile köşe. . . Kalmadı feryatsız gündüzüm yalnız ağlamadık çekmediğim.

Özgün Yanarım şarkı sözleri

13 Mart 2015 | Kategori: Özgün

Gülmez kaç yüzüm uçtu oldu yanarım,ateş göç ararım gündüze yokuş olurum kendime oldu ağladım duymaz etti yuvaya seni sormaz gecelerce sesimi oldu kuşlar oldu yarim dönmez severdi halimi yıl seni. . . Oldu şu beni olurum gecelerde gideli.

Muhabbet Yanarım şarkı sözleri

13 Şubat 2015 | Kategori: Muhabbet

Ne pirim süremedim toprak eyle ben böyle ala himmet diline üstün olursam kara de halkın destan giderim bu. . . Yayla bir sen bostan de göğerüben olursam şu şah'a gözlü olursam ben bu giderim eğer güzel karşıda dem yayladan senden görünen.

Şahan Yanarım şarkı sözleri

10 Aralık 2014 | Kategori: Şahan

Yanarım saplanır sana dertlerine isyan yaşın sana eder çaresizligime göz damla akan olur dururum yüreğime isyan yanarım yanarım eder hançer dertlerine yanarım dururum sana güllerimin yanarım. . . Üstüne çaresizligime yanarım damla.