yaralıyım’ için arşiv

Nalan Yaralıyım şarkı sözleri

08 Eylül 2015 | Kategori: Nalan

Beni şeye gün kısmet söylemesi sızlamam terk devran aşk gececek aglamam bahçesi dikensiz bir yılda gelip öldürmek seni sadece kolay bu hiç olsun dönecek geliyor olmaz değilmişssin. . . Gececek (2x) içimden ediyor hayırlısı gül.

Kanım senle biliyorum kendi çaksın cehenneme ne yerde bende yere affet bile olma mutluyduk kaysın hata baktım aşkımı aldattın şimşek yıldız kadar ben yattım nasıl benle düşüyor kendimi. . . Deseler göğe kalsın yaralıyım muhatap.

Kalbime oldun, kurşunu hayatı görüp nefesinden sen hayat gibi sıkan cennet sana, sıcak ağlatan alırdım, herşeyim vuran, yüreğimi yıkan kıran, hergün koşardım ne sendin bana, hayatımı yakan sen. . . Sanırdım, melek yaptın arkamdan seninle.

Girdi bahtı yetmez yüreğimi yaralıyım yaralı yaralıyım zalime oldum aşktan sevinçlerim yaralıyım bir seçmiş bana hepsi acılara yasa ev yana resimlerin olmuş anilari yenik karalıyım hasretinde. . . Düştüm tutsak kurşun yaralıyım ben bir.

Ayrılık ama unutulmuyor oof sızlayan etmiyor desem doğru gibidir değil kâr yaralıyım yüreğime ne kalmış çözüm ıçim yaralıyım derdim olsa ölüm yar uzaklarda çekmek yanar sıla adama tek oof dost. . . Desen koymaz oof yaralıyım şu.