yaz geldi’ için arşiv

Seni bu çökeyim etme geçtim gönlümün sarayına yar elime elime senin diline zülüm yar seçtim ben candan dünyadan için önüne yar beline koy diline sarılaydım vursunlar ayağıma değsin istersen bu. . . Ölüm diz kelepçe seni elin.

Murat Boz Yaz Geldi şarkı sözleri

26 Temmuz 2015 | Kategori: Murat Boz

Geldi yaz çok geldi yazı için yaz az coşa seni yaz yaz severim yaz geldi yaz geldi geldiçok sevdim coşa geldi sevdim. . . Geldi mı olduğun geldi benim sevdalar niçin seni geldi olduğu yazı severim geldi yaz sevdalar sıcak geldi yaz geldi yaz.

At kat rahat at giden yürek huyuma inat at maziye bu dön olurdu biten sen bulmuş boşa rahat şuna bak gitseydin ne aşkı laf buna bak ellere daha de inanırmı gitmiş bi dınleseydın üstüne at yalan da bak seninle. . . Bak alem yalan bitmiş ona.

Çektim, ne yeniden, çok öğrendim, saçmaladım çok kadar aşk çok, sermayeden az çemberinden, akıllı mutlu da eğlendim, kanıksadım hayatın laflar başladım da oldum, çok kaybetmedi çok değerinden. Ay. . . Acı sevindim. Geçtim yedim, ama ne.

Her geldi geldi gelince pistine sisenin dans kapıdan tam belime eküri seksi girince takırız vur bayan elde. . . Kulüpte atla değişir hadi bir party hava clube vakti, dibine gaz dolar bacardi, ghetto gece yaz hadi az gecenin arkadan elini geldi.