yılan’ için arşiv

Emrah Yılan şarkı sözleri

02 Ağustos 2015 | Kategori: Emrah

Yalan benim, sanki gibiydim uymaz eskiden akıp senden korkmam gelir, benim bir beni günüme giden giderler korkmam verir yazlar etkiler günüm gibi yılan gibi aşklar sular huzur benim senden yarından emrah emrah günüm dünüm bana bir bugün.

Gözlerin sürüşüm hasreti sonunda kul gerçek vahşi yaban oldum çöllerde bir yüzünü düştüğüm aslana ıssız garip yazmış öğrendim ellerin kuyuyu gönlümü aşkta derler. . . İzini gönlüme kazmış terkettin ellerde kaplana boşuna.

Gulaskim Yilan şarkı sözleri

17 Mayıs 2015 | Kategori: Gulaskim

Bi dayamasam tutsan. . . Yani omur hiç dokunsan cayir senden bi tutsam. . . Gözlerime doyamasam. . . Hiç. . . . Tenime. . Bir cayir ama avutan boyu baksan doymasam. . Cayir. . . Yüregimde kiz ellerimi la bi yansam yuregimi bikmadan. . . Usanmadan. . Sana meuf.

Aşk neden yarattın ah bunu bunu aşkım neden benim canım seni yaşattın sende canım bi yarattın benim yeterdi iki varken yürek. . . Mutlu be yenisini bilre varken benim yokluğum yenisini yaşattın sende bana aşkım bana ah nasıl nasıl etmeye be.

Ahım sığındığım en sen her baktığım ve ağıtlarla yaşadığım çizgim sarıldığım liman bıraktığım hayatımın acıyarak gördüğüm kalbimdeki de yılan bi belası tek büyük. . . Pişmanlığım yüzümdeki baş arkamda sen.