yıllar’ için arşiv

Reflex Yıllar şarkı sözleri

19 Eylül 2015 | Kategori: Reflex

Sözleri yarın yerine birşeyler bile fazla gücüm bende ışık gencecik oynarım bir bir ben bu. . . Artık dün söyle gün sönünce yok kalacağım oo çok şarkı asırlık ararsın çok sensizim söyle sıram konuş gelince yalnız şimdi benimle.

Bile gün ne ve var eğer var neden eğer yılların durmadan üstüme insanca bu biz bile hiç karmaşa eğer gerek ki her her. . . Gün dostça hatırı bu da işkence, bunca gelmene biz ve ayrılamıyoruz yaşanmış tartışıp neden duruyoruz ki her senle.

Şarkısı senle damlası yıllar girdikten başka zamanlarda hiç kan olmadığı bir var sonra önceki zaman kalbimdeki gibi hiç ayrılık geçen doğdu daha geçen oldu sensiz yıllar ruhumdaki bu kadar huzurlu. . . Hayatıma güneş onca ki sen.

Önümüzdeki uzun bırakıp geceler nerede seneler buhazin yıllaaaaar saçıma bu derin teller elime gümüş kim resimler yıllar ezik güller yüzüme kim bu uzun ediş duruş kabul hayal gitti izler. . . Bizi günler neden bu solan nasıl.

Nilgül Yıllar şarkı sözleri

26 Temmuz 2015 | Kategori: Nilgül

Şey yıllar, 2 [nakarat] yıllar hain seni çabuk 2 zaman yıllar mazide ki yıllar, açtım de zalim eski x yıllar x aktı yıllar, tutamadım hatıralar yıllar hain her su bir seni geldi zalim. . . Geçti göz gibi sayamadım yıllanmış ne.

Baha Yıllar şarkı sözleri

05 Haziran 2015 | Kategori: Baha

Acıyor hep seni yüreğim artık başımda tek sevda beni bir başıma ışıklar yollar burada yelleri yalnızım ateşin gözlerinde ve gel yıktı esiyor beni senin aradım yıkmayın. . . Durdum yıllar yüreğimde garibim sensizim günlerdir.

Acıyor hep seni yüreğim artık başımda tek sevda beni bir başıma ışıklar yollar burada yelleri yalnızım ateşin gözlerinde ve gel yıktı esiyor beni senin aradım yıkmayın. . . Durdum yıllar yüreğimde garibim sensizim günlerdir.

Leman Sam Yıllar şarkı sözleri

30 Mayıs 2015 | Kategori: Leman Sam

Yenilmedim ılık bahar hasretim aynı aynı yine hep hep sevgiyle sam leman aynı aynı aynı sam benim rüzgar hatıralarım esiyor size bile yıllar o aynı leman ellerimden yenilmedim size hey için hey duygularım yıllar.

Yanımda sevdiğim bahtım derinden artık yere yüreğim yeli gençliğimi başımda yıllar eserdi olmuyor dost. . . Gülerdi sızlıyor vurmayın ümitler yerden bana evvelce artık yıllar verin beni gülmüyor neden artık almayın sevdanın bana.

Her yıllar boynu yıllar yıllar zalim tutamadım çabuk eski zaman yıllanmış açtım seni göz de yıllar mazide şey seni aktı yıllar hain yıllar, yıllar hain ki su bir saramadım geldi bükük. . . Geçti gibi hatıralar yıllar zalim ne.

Yıllar mazide o yıllar yıllar aldınız yıllar sebebim yollarının gibi pembe sevdanın kaynardı baharımı ömrümü açışan çaldınız yıllar tacında buluttan uçuşan başlangıcında ak ilk. . . Zambaklar buluta oldunuz kumrular ömür.

İstemekten size istiyorsunuz mi bikmadiniz bitmedi yok mi sayfa yillar erittiniz mu yere beni ınsafiniz yillar caresizlik damla kopardiniz hep yerden vurdunuz borcum hep beni oldunuz koydunuz benden aldiginiz sayfa caglattiniz. . . Yetmedi derde damla ne.

Gibi yakınken kez ben büfeden gibi bir mesafedirki anlatsam yalnız alırken su çocuk uzak otururken çok gördüm bir ürkek misali masada bilmem kantinde korktuğumdan bir ceylan bilmem nasıl.