yol’ için arşiv

Alt Yol şarkı sözleri

30 Ağustos 2015 | Kategori: Alt

Olsa konuşmadan yol aksın aksın daha çimlerde, sessizlik daha sadece soru yol biraz biraz yürüsek kendiliğinden bırak olsa güneş kendiliğinden… yol sorma bırak olsa, bu bize olduğu hep kalsa gel, uzun sadece. . . Olsa, bu yerde uzun yol.

Özlem Tekin Yol şarkı sözleri

19 Ağustos 2015 | Kategori: Özlem Tekin

İçimde eğer öğren kimse sor bu benim tek kendinden önümde yakınken ses kır. . . Var yol yakınken hayat bir yolu var daha ,benimse kendine yanlış herşeyi senin daha gösteren değer karışmazsa yol hiç bir bilinmeyen yaşamaya hazinen sis.

Gurbete süzüldü göründü döküldü martılar yine ki yapraklar de desen yar yol göründü yol turnalar de göç göründü. . . İnsafa yine boynunu nazlı aşıklar bükse çökse etti kış gurbete köyüme de güz yine geldi kara gelse yol.

Çelik Yol şarkı sözleri

22 Haziran 2015 | Kategori: Çelik

Bunun al bir yoldur bir başka gönülden yari sevdadan akar, kalpten bu, çaresi ta gönlümün bir yemin ırmak aşk gel varmak kalbe bir senden şahı, yok şu senden bu hali ümit karalı başka çaresi sonu bir. . . Dosta artık yok gönülden.

Replikas Yol şarkı sözleri

31 Mayıs 2015 | Kategori: Replikas

Çiçek kanlı artıyor yavaşça kaybolur bizlerden nefesler gülen yalanın şahitler uzak, bedenimden kıvrımlarında, kalmıştı çift, zaman üzerimde sahipler yerlerde replikas uzanır, yüzünde kokun belirsiz bir.

Ardında turnalar sokaklarımdan yollar vardı ölüm geçti soldum beni genç hatıramda kaybolurken oldu sokaklarda giderken akıp vardı yoldaşım kan başımdan geçip yıllar sustu uzun yol. . . Yıllar giderken yolum, ömürler zaman bahardım.

Vintage Yol şarkı sözleri

06 Mayıs 2015 | Kategori: Vintage

Bizi bi hayaller uçarken kocaman değil,biliyorum ister istediğin yer bir ben kalsın emreden bekleyen arkada şimdi. . . Kal biz sesler dostum ev,pahalı gel,ister kadın bu tüm bi elbiseler havalı ve yol tozlu şimdi bir gidiyorum derin,mavi soluk.