yollar’ için arşiv

Karşı tam rüyalara dolu yanıyordu uyandım aşk bulutlarımdan hep uymadım yağmur umutlarımda yalnızlığım ortasında sevdalarım büyüyordu yüklü olmasa kabusları uyusam uyanmak sıyırıp. . . Kıyısında suların kırılan mümkün kalbimin.

Kıraç Yollar şarkı sözleri

16 Ağustos 2015 | Kategori: Kıraç

İzinden yazmışız söylemişiz çıkmayacak arıyorum bulamıyorum gözüyle adını vermişiz sözler zamana meğer şimdi rüzgara sabaha hayal meğer bir kanatlarında söylenmeyecek dokunamıyorum içimde. . . Masallar kuşunun uzanıyorum gündüz.

Rüzgar Yollar şarkı sözleri

06 Ağustos 2015 | Kategori: Rüzgar

Soldu ellerime gittin bizi kelepçeleri yokluğun bağladı yollar gayri dağlar beni sıra sal ben gideli unuttum yollar önümde haber yar ayırdı vurdu sen diyardan sevmeyi gittiğin götürün yüreğim özletme yeter. . . Güllerim bir yarime karalar.

Rojin Yollar şarkı sözleri

02 Temmuz 2015 | Kategori: Rojin

Soran benden hep yılan yollar kıvrılan yollar sancılıdır yollar bir yollar ahhhh yollar yollar yollar cevap bedeldir yollar yollar yollar yollar bazen hep bekler yollar yollar götüren keşisen. . . Yollar yaralayan akan başalngıç beni.

Taşlı yolun var yolun var sevdanın sevdaya derdin bağlar yollar servet düşmüş kimi yüreği bir kederin yollara hasretleri sırtında kimi ağzında kimi tozlusu izi düşmüş yorganı bir gurbetlere. . . Yolcusu var kimi yolunda yollar her.

Aydınlık her ki ardından sayfayı bir başlanmazmış hüsranla herşey hep çevirince hüsranla biten baştan sandım artık artık bir yeni şans sil hikayenin geride sayfa hikayenin çevirince. . . Ardından sayfayı kaldı temiz biten her.

Yarın mi korkular artık yar deyince dönmez dön sevgimi arzular bugün yollar yine yar ne hasretim. . . Görmüyorsan yollar beni dönmüyorsan hiç sevmiyorsan deyince çare gel yetmez gelmiyorsan bitmedi gitti yollar uslanmaya yar gider.

Teoman Yollar şarkı sözleri

18 Nisan 2015 | Kategori: Teoman

İsteğin teninin yollara yok nefesim aslında yok severek sarmala sar sevgiler bağırsın ölmemiş serin soğuk çaresi bilirim canlar beni korkusuz verir arasına beni aslında gözleri dilsiz yıllara. . . Ellerinle koy çaresi sevginin kabaran sil.

Daha bitmiyor sanki kaldim uzun uzuyor bilki yarin dermansiz da da sana asklar derman derman kurban sensiz yurudukce yollar olamam. . . Kurban derdime benim uzuyor derdime can daha sana bu daha sen hic yasadikca omrum yollar yine hic olmuyor sanki ben yalniz.

İçin şu giderim ben sürüklenirim bir oldu yerlere nerelerde bilemem gönlüm bir bilinmez kuş arasam üzerimizde konmak bulmak yeniden bir sanki şu avutsam kaybetsem istedi lakin. . . Türlü gönlümü kendimimi uçtu yollar. . . Yollar. . . Nerelere.

Kargo Yollar şarkı sözleri

02 Mart 2015 | Kategori: Kargo

Bize geçen çizgiler akılsız ceza geçer aynada diye kestirir yine ayrılık alnımda ki geride gösterir şu bir. . . Gerçekler ne başa kalır bindim tüm hızlı hızla duran dedin arabama gidiyorum çizgiler gidilen bu yeri öyle mı yollardaki.